KONST / Litografier / Litografi 7748361
*
nr 774 8361
Litografi
Björn Jonsson, 266/310, motivets mått: 69x42
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 augusti 2012
kl 18:33:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/8 12:58:20
1
100 kr
27/8 18:14:16
2
Vinnande bud
27/8 18:31:21
2
justering av budtak
27/8 18:33:11
2
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn jonsson grafik litografi litografier
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49
*
Litografi
nr 774 8361
Litografi
Björn Jonsson, 266/310, motivets mått: 69x42
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 augusti 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/8 12:58:20 | 1 | 100 kr |
27/8 18:14:16 | 2 | Vinnande bud |
27/8 18:31:21 | 2 | justering av budtak |
27/8 18:33:11 | 2 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn jonsson grafik litografi litografier
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49